60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 - ?

Listopad 2013

I don't know...

28. listopadu 2013 v 18:22 Diary
Zdravím vás. Takže blog už nám snad funguje.. Dnes je čtvrtek, včera byla středa a zejtra je pátek. A je mi to úplně jedno.. Na všechno teď totálně seru.. Nevím, co se děje. Nechci tomu říkat deprese, protože ten pojem znám, vím, co znamená a tím já momentálně netrpím. So.. What's wrong..? Nevím.. Kašlu na školu.. Ještě si pamatuju na loňskej rok, jaká jsem byla pilná studentnka.. A teď..? Pfff..mega rozdíl.. Ae nemám žádný problémy, co se týče školy. Asi se už prostě nepotřebuju tak učit.. Dnes jsem ještě ani nepromluvila s X. Nebo spíš on se mnou? Nevím a víte co..? Je mi to fuk! Když nemá zájem, tak proč bych ho měla mít já..? Že bych za ním o víkendu nejela a zůstala doma..? Že bych s ním nešla na to podělaný rozsvícení stromu..? Hm..? Co se stane? Velký hovno možná tak.. Sorry, i am vulgar.. Jo a...prej se lituju. ;) Tak jo, máte jistě pravdu. ;)

Já přece chci bejt hubená a tak pro to přece kurva něco udělám, ne..? Fuck. Já se snažím, opravdu. Musím a potřebuju se do toho dostat.
Omlouvám se, jestli jsem někoho nějak..urazila nebo něco, nevim, jak se vyjádřit. Mějte hezký večer a ať se vám daří, slečny mé.
Tess


!!!! Umm !!

26. listopadu 2013 v 19:20 Diary
Achjo, nic se mi nedaří..proč musím pořád jíst, proč jsem pořád tak tlustá, proč prostě jídlu nedokážu říct ne. A nechoďte na mě s tím, že si mám jídlo rozdělit do několika chodů a podobně..děkuju...


25. 11. Monday

26. listopadu 2013 v 9:03 Diary
Jak je možný, že si jí, co se jí zachce a pořád je tak hubená..? Jak to, že se může ládovat bonbony a čokoládou a neztloustne a přitom vypadá jako podvyživená..? Hm? Umíte mi na to někdo odpovědět? Hm? Ne..všechno je nefér..
Všichni jsou na mě zlý a protivný..nic jsem vám neudělala, tak mě laskavě nechte napokoji a ty svý pohrdavý a namyšlený pohledy si nechte..

Zdravím vás, včerejšek byl divnej. Jedla jsem, ano, bohužel, ale je mi to jedno. Dnes jíst nebudu a pak taky ne a potom už vůbec ne.. Z toho víkendu se nějak nemůžu dostat.. Doufám, že se vám líbil článek o mně. Je jasné, že se v něčem taky vidíte a v něčem naopak vůbec ne. Jsem hrozně ráda za vaš reakce!! =)
Potřebuji větší zásobu žvýkaček..
Včera tu trošišičku padal sníh. Měla jsem z toho radost. Ale chci už jen sedět na okně u topení a koukat se ven, jak to tam lítá..jak je všechno bílé..nechci už nikam nikdy jít, nechci už nikdy vyjít ze svýho pokoje, zamknout se tu jen s vodou a žvýkačkami..
Doufám, že toho ňuňatýho ježečka opravdu k těm Vánocům dostanu! :3 No není krásnej?! =))
Prostě už bude líp, doufám, že se máte hezky! =)
Tess
Pozn. Občas se mi nechce zveřejnit článek, takže se zveřejní, jak se mu zachce.. Za to se omlouvám.

Me

25. listopadu 2013 v 8:06 Tess
Napadlo mě, že by vás možná zajímalo něco o mně, tak jsem napsala pár věcí. =) Kdyby vás ještě něco zajímalo, klidně se ptejte, ráda odpovím! =)
 • občas kouřím
 • mám ráda drama, psychologické filmy a horory
 • více jak dva roky jsem se potýkala se sebpoškozováním, vyléčena nejsem
 • mám více než jednoho sourozence
 • nemám moc ráda lidi, protože nejspíš oni nemají rádi mě
 • ráda fotím
 • jsem tlustá
 • nejsem úplně hloupá
 • nemám kamarády, krom pár holek ze třídy, mimo školu se s nimi nestýkám
 • mívám chvíle, kdy nechci být se svým přítelem, neznámý důvod
 • jsem velmi negativistická
 • jsem závislá na žvýkačkách
 • ráda čtu a mám ráda filmy
 • jsem vegetarián (už skoro 3 roky)
 • mám ráda sport, ale kvůli zdr. potížím jsem byla zhruba rok a půl omezená (stále nemůžu bez potíží déle běhat)
 • nemám nejlepší kamarádku, neměla jsem ji nikdy
 • s X jsem už rok a půl
 • nesnáším to tady
 • nemám v oblibě veškeré svátky
 • narodila jsem se třináctého v pátek
 • mám ráda malé děti
 • chtěla bych se narodit jako někdo úplně jiný
 • v budoucnu bych se chtěla zabývat psychologií
 • mám moc ráda vonné svíčky

..prostě víkend..

24. listopadu 2013 v 18:03 Diary
Zdravím vás, slečny.
Je neděle a víkend je prostě víkend. Bez komentáře.

Jak jste se měli celý víkend? Doufám, že dobře!
Pátek byl celkem..dalo se to přežít no. Čtvrtek byl kritickej, proto jsem v pátek vypadala jak feťák a byla jsem nevyspalá.. Jídla nebylo až tak moc, jen už bych to asi dohromady nedala. V sobotu jsme měli rodinnou oslavu, ale ani tam to nebylo tak hrozný! No dobře, jedla jsem prostě ty klasický věci no, to se nedalo obejít.. Uvidím, jak se bude dařit tenhle týden a pak už bych si nahoře mohla nějaké to čísílko škrtnout! Oh, to je taková motivace!

Nebojte, i o víkendu vás obíhám a pravidelně vás čtu! =) Připomínám, že s kýmkoliv ráda spřátelím! =)

Taky už si tak přejete sníh? :3 Já šíleně! Už to chce tu správnou atmosféru! Už za měsíc jsou Vánoce, ó bože.


Když si X všiml mé ruky, v podstatě nijak nereagoval..ano, asi mu to je líto, ježe on nedokáže na takovýhle věci reagovat tak, jak já bych si představovala..
Ve čtvrtek se mi stala taková věc. dostala jsem minulý rok od něj k narozkám dvě srdíčka na šňurce, který do sebe zapadala.. To mé bylo stříbrné a jeho černé. Jak se nevidíme tak často, tak jsme si je prostě jenom tak občas vyměňovali. A já zrovna měla to jeho a ve čtvrtek jsme měli tělocvik, tak jsem si ho samozřejmě sundala.. Pak jsem spěchala a dala si ho do kapsičky i s náušnicemi do batohu. Náušnice tam byly, ale srdíčko už ne.. Myslela jsem, že se zabiju, to je hrozný..štve mě to a pořád nějak tajně doufám a věřím, že se objeví.. Já vím, jsem naivní.. Řekla jsem mu to a mrzelo ho to, to je jasný.. Ale už jsem našla jiné, podobné, tak mu snad udělám radost. =)

Jak se máte vy, slečny moje hubnoucí? =) Já doufám, že se taky těšíte na nový týden, jak se vám bude dařit, tak jako mně a že se taky těšíte na síh!! =))
Mějte krásný zbytek neděle.
Tess

Again..again

21. listopadu 2013 v 21:00 Diary
Food: Activia, trocha rýže s kořením a asi dvá pidi, opravdu pidi kousíčky tofu.


Proč jsou všichni tak chytrý..? Běžte do háje, koho to zajímá. Nechte si ty kecy. Všechno je na hovno, nesnáším se, jsem tak tlustá.. God!
To je asi tak vše, co vám jsem schopná dnes říci, respektive napsat..
Bye
Tess

Depresivní počasí...

20. listopadu 2013 v 16:16 Diary
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: activia bílá
Svačina: nic
Večeře: asi dvě palačinky.. proč, proč jsem to jedla..? =(
...spousta žvýkaček..


Zdravím vás. Dneska je venku tak hnusně, možná i od toho se odvíjí moje nálada. Ani fyzicky mi není moc dobře, má to ale plus, že nejím. Dnes ráno jsem se vážila, bylo tam 54,9 kg.. Pěkný. Achjo, ani nevím, co psát.
Pro ty, co četli předchozí článek..souhlasím s vámi, že "slepit" kolektiv je blbost.. V tom nám nějaký poradci nepomůžou. Dneska si šla k těm psycholožkám a k poradkyni konečně sednout ta pinda. ;) Nic o tom nevím, takže jsem zvědavá, jestli se bude něco dít..
Dneska jsem šíleně unavená, včera byl divnej večer/noc, dlouho jsem nemohla usnout..
Jak se máte, moje slečny? Doufám, že dobře a že vás tohle depresivní, kurevsky depresivní počasí neovlivňuje..


Love this film..

Mějte hezký večer, já se musím učit, i když se na to pravdu, ale opravdu necítím, to není jen lenost..
Držte se a nejíst!
Tess

19. 11. Normal

19. listopadu 2013 v 21:32 Diary
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: activia
Svačina: nic
Večeře: špagety !! :( (musela jsem..máti..)

Všechny zdravím! Dnešek byl celkem normální.. Měli jsme celkem krátkou školu, tak jsmem prošla pár obchodů. Koupila jsem si nové náušničky, tak musím obnovit svou třetí dírku. Taky mám ještě nějaké drobné dárečky. Normálně..já se po x letech těším na Vánoce. Nebo vlastně nevím, jestli těším, ale nemám už předčasnou depku, jako dřív! Já vím, je teprv konec listopadu, to třeba ještě přijde..don't worry..
Dnes se děla ve škole celkem zajímavá věc.. Máme ve třídě jednu takovou holku.. Chová se jak puberťačka. Nechápu, když ve druháku dokáže od tabule odcházet se slovy "to je pí*a" směřovanými k učitelce.. Ovšem to je její věc, ona si o sobě myslí, jaká je to velká frajerka.. To je fuk.. A je tam jedna slečna, se kterou kamarádím, je moc fajn a ta pipina ještě se svými třemi "kamarádkami" proti té fajn pořád něco mají, asi před dvěma týdny to vyvrcholilo, protože se na asku objevily dost hnusný věci a tak jsme se o tom bavili a že by si o tom s tou holkou "zlou" měla promluvit, to taky chtěla, asertivně to řešit, myslela si, že se dozví, proč ji vlastně tak hrozně nenávidí.. A víte, co jí řekla..? Že je to namyšlená pí*a..! To je celý.. To je tak ubohý.. No a dnes si nás asi 13 postupně volala výchovná poradkyně a psycholožky a ptali se nás, jaké je v naší třídě klima. Prej nám chtějí pomoct zlepšit náš kolektiv.. Takže celkem zajímavý, jsem zvědavá na zítřek, jak se to bude vyvíjet..
Tak to byly zase kecy o mě.. Ale jak se máte vy? Doufám, že dobře, že se vám daří! =)
Btw..to tetování..ach..!
Mějte se krásně, Tess

Víkend a tak dál..

18. listopadu 2013 v 16:58 Diary
Zdravím vás, mé slečny milé. Omlouvám se, že se ozývám po takové době. Ale byl víkend, já jsem byla u X a psát jsem nemohla a ani to nemělo cenu.. Tam prostě jíst musím, je mi líto. Každopádně se víkend celkem povedl.. Jela jsem za X už v pátek, nebyla jsem ve škole, páč jsme měli školní akci a za pohádkouvou postavu se fakt převlíkat nebudu. ;) Takže jsem dokonce s máti objela obchody - ano, zajímavý a divný, že se mnou někam jela. Ale mám aspoň novej kabátek, černej. =)) Takže v pátek jsme byli s X v kině, druhý den jsme prolejzali obchody a koukali na různý drobný dárečky, bylo to fajn. Taky tak milujete svíčky? :3 Já je zbožňuju. A jak se blíží ty Vánoce, tak je jich všude spousta! =) V ten pátek jsem u něj měla trošku krizi, když jsem byla sama..chtělo se mi jet domů. Tohle se mi prostě stává. Občas s ním být nechci, ale v neděli se mi od něj samozřejmě nechtělo.. Příští víkend se uvidíme zase..

Taky už se tak těšíte, až budete balit dárky?! =)

Dnešek byl velmi fajn! Co se týče jídla, samozřejmě. ;)
Jídlo: activia se skořicí + jablíčko - that's all!! A už nic jíst nebudu!
Ve škole pořád stejný..dnešek celkem ušel, celkem i rychle utekl. To učení mě prostě nebaví..a koho to baví, já vím.. Na čtvrtletí nejsou zas tak hrozný známky..no..uhm.. Vždyť je to fuk..

Jak se máte vy, slečny? =) Doufám, že fajn. Chtěla bych poděkovat všem, co nějakým způsobem ragovali na můj předchozí článek, vážně! Vážím si toho a jsem tu pro vás! =)*
Kdokoliv by chtěl spřátelit, napište do komentářů, budu jen ráda. =)

Musím sakra zase pokračovat ve svém projektu do školy..jedná se o to, že musíte napsat seminárku kolem 12-ti stran + praktická část, udělat prezentaci a poté to obhajovat před komisí.. Bude z toho známka do předmětu, kterého se to nejvíce týká.. Termín je na konci ledna, já už s tím začala, ale musím pokračovat..každopádně, jaké mám téma..? ;) Sebepoškozování, oh, jak zajímavé. Tudíž do psychologie..good luck..

Mějte se hezky, držte se, nepapejte a hezký večer!
Tess

"Everything is okay.."

14. listopadu 2013 v 18:04 Tess
Hezký den, slečny. Snad se vám daří. Snad lépe, než mně. Včera jsem se neozvala, no co.. Achjo.. Včerejší, nebo spíš dnešní noc byla otřesná. Nemáte doma alkoholika? Víte, jak se projevuje, jak se chová, co dělá?
Budu upřímná, znám to, vím, jaké to je.. Mám doma rovnou dva. A ano, kupodivu jsou to moji rodiče.
Víte, jak se projevuje míra alkoholismu..? Čím dříve si dotyčný potřebuje dát něco "k pití". tím je to horší. Můj otec snídá pivo. Jak smutné, že? Moje máti na tom není tak zle. Ano, pije. Ano, nemůže bez toho být. Pije spíš večer, ne denně.. A neopíjí se do němoty. Ovšem otec ano, ten se do němoty opíjí.
Asi před rokem jsme se se sourozenci (jsou starší, než já) sešli a domluvili se, že jim řekneme, že mají tenhle problém, alkoholici si totiž nejsou schopni připustit, že jsou závislí. Řekli jsme jim to. Otec to přijal a uznal, že je závislí. Ovšem máti? Ne..myslím, že doteď si nedokáže přiznat, že ten "problém" má. Otec se nějakou dobu snažil, pár týdnů. Máti ale pila tajně a já jsem to věděla. Občas jsem našla schovanou sklenici..
V posledních týdnech je to ale u otce horší a horší. Je i agresivní.. Už tehdy jsme jim řekli, že pokud to nedokážou sami, můžou se léčit.. Myslím, že se celý proces zopakuje a bude se to řešit!

Děkuju těm, kteří to přečetli až sem, komentář od vás mě podpoří..
Nevím, možná někomu nepřijde vhodný, abych se tu s tímhle vypisovala, ale já jsem to ze sebe potřebovala dostat. Nemám nikoho, s kým bych mohla mluvit..nikoho. Nikdy jsem neměla nikoho, komu bych mohla ve dvě v noci zavolat nebo napsat. Naši na mě serou a s X to prostě nejde..ničemu nerozumí. Mně nerozumí. Ale přijde mi, že mi nerozumí nikdo.. Každopádně vážně děkuju, pokud tohle někdo čte. Jsou to jen mé starosti, nikoho tím nechci zatěžovat.

V každém případě se teď nedokážu pořádně soustředit na jídlo.. Ale bude to lepší, slibuju! Mějte krásný večer, brzy je tu víkend. Odpočinek. Měla jsem jet za X, ale nemluvíme spolu. Nebo spíš já s ním...? ='/ Mějte se a držte se!