60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 - ?

"Everything is okay.."

14. listopadu 2013 v 18:04 |  Tess
Hezký den, slečny. Snad se vám daří. Snad lépe, než mně. Včera jsem se neozvala, no co.. Achjo.. Včerejší, nebo spíš dnešní noc byla otřesná. Nemáte doma alkoholika? Víte, jak se projevuje, jak se chová, co dělá?
Budu upřímná, znám to, vím, jaké to je.. Mám doma rovnou dva. A ano, kupodivu jsou to moji rodiče.
Víte, jak se projevuje míra alkoholismu..? Čím dříve si dotyčný potřebuje dát něco "k pití". tím je to horší. Můj otec snídá pivo. Jak smutné, že? Moje máti na tom není tak zle. Ano, pije. Ano, nemůže bez toho být. Pije spíš večer, ne denně.. A neopíjí se do němoty. Ovšem otec ano, ten se do němoty opíjí.
Asi před rokem jsme se se sourozenci (jsou starší, než já) sešli a domluvili se, že jim řekneme, že mají tenhle problém, alkoholici si totiž nejsou schopni připustit, že jsou závislí. Řekli jsme jim to. Otec to přijal a uznal, že je závislí. Ovšem máti? Ne..myslím, že doteď si nedokáže přiznat, že ten "problém" má. Otec se nějakou dobu snažil, pár týdnů. Máti ale pila tajně a já jsem to věděla. Občas jsem našla schovanou sklenici..
V posledních týdnech je to ale u otce horší a horší. Je i agresivní.. Už tehdy jsme jim řekli, že pokud to nedokážou sami, můžou se léčit.. Myslím, že se celý proces zopakuje a bude se to řešit!

Děkuju těm, kteří to přečetli až sem, komentář od vás mě podpoří..
Nevím, možná někomu nepřijde vhodný, abych se tu s tímhle vypisovala, ale já jsem to ze sebe potřebovala dostat. Nemám nikoho, s kým bych mohla mluvit..nikoho. Nikdy jsem neměla nikoho, komu bych mohla ve dvě v noci zavolat nebo napsat. Naši na mě serou a s X to prostě nejde..ničemu nerozumí. Mně nerozumí. Ale přijde mi, že mi nerozumí nikdo.. Každopádně vážně děkuju, pokud tohle někdo čte. Jsou to jen mé starosti, nikoho tím nechci zatěžovat.

V každém případě se teď nedokážu pořádně soustředit na jídlo.. Ale bude to lepší, slibuju! Mějte krásný večer, brzy je tu víkend. Odpočinek. Měla jsem jet za X, ale nemluvíme spolu. Nebo spíš já s ním...? ='/ Mějte se a držte se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natasha♥ Natasha♥ | Web | 14. listopadu 2013 v 19:06 | Reagovat

Poslední dobou mi připadá, že všichni kolem mě mají strašně těžký život, zatímco já si jen proplouvám svým rájem. Mít rodiče, jako ty, tak se jich bojím. Hlavně toho táty... Já se svého bojím, ačkoliv mi nikdy nic neudělal ani nepije a je hodný, pozorný.

2 skinny-tess skinny-tess | Web | 14. listopadu 2013 v 19:48 | Reagovat

[1]: Někdy se sama sebe ptám, jestli si to všechno jen nenamlouvám.. Já se s ním skoro nebavím, ne, že bychom mezi sebou válčili, ale nejsme si blízcí, ze všech mě má nejmíň rád, tím si sem jistá. jako bych tu ani nebydlela.. Pozdraví jen sestru, mě ne.. Bát se ho? Ne, to ne.. Já jsem celkem..jak to říct..nemám správnej výraz, nenechám si vše líbit.

3 Natasha♥ Natasha♥ | Web | 14. listopadu 2013 v 21:13 | Reagovat

Ne, na té fotce rozhodně nejsem já :D Jednak ani za boha nemám takové nohy a taky jsem blondýnka :D Ale až zhubnu, tak nějaké svoje fotky přidám :)

4 Dee* Dee* | Web | 15. listopadu 2013 v 17:07 | Reagovat

Ahojky, moc se omlouvám, že otravuji, ale chtěla jsem tě poprosit o hlas do soutěže. Dnes v 19:00 soutěž končí a já potřebuji ještě pár hlasů pro postup. Moc to pro mě znamená. Kdyby ti to nevadilo dej mi prosím hlas tady... (16.Dee)

http://nnina-dobrev.blog.cz/1311/sutaz-o-damonov-prsten-2-kolo

5 Abey Abey | Web | 17. listopadu 2013 v 22:21 | Reagovat

To je mi moc líto:/ já nesnáším, když se naši totálně opijou a to je to jen párkrát do roka. Máma se pak chová jak nesvéprávná puberťačka a táta je buď přehnaně milej a nebo naopak vším hází...Snaž se to vydržet. Nezkusíte jim dát třeba číslo na linku anonymních alkoholiků? Táta by se třeba zase začal snažit, i když je fakt, že jestli si to mamka nepřiznává, tak to bude horší. Aspoň, že máš ty sourozence a nejsi na to úplně sama. Drž se :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama