60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 - ?

11.12.13

11. prosince 2013 v 20:15 |  Diary
Jak hezké datum, že..? Zdravím vás. Jak se vám daří, holky? Přeju vám a doufám, že dobře. ! Jsem odporná, je mi ze sebe zle. (prosim vás, neberte to zas jako lítost, já jen prostě píšu, co psát chci a co cejtím) Jsem tlustá, já to vím, teď se mi ale prostě nedaří, nemám absolutně žádnou vůli a nevím, co s tím mám dělat, i přes to, že zhubnout chci hrozně moc. Nebojte, vím, že nic nedostanu zadarmo, to jsem si ani nikdy nemyslela. ;)

Jinak tedy k té psycholožce, pořád říkám doktorka, ale ona to doktorka není, je to jen magistra. Takže jsem tam teda přišla, bylo to zvláštní, nevěděla jsem kam přesně jít a byla tam taková hezká čekárna, která už vypadala skoro jako samotná "ordinace". Kažopádně tam pak byly další dveře a bylo slyšet, že tam někdo mluví. Tak jsem si teda sedla do tý čekárny, byla jsem tam asi deset minut předem. Pak ten někdo, kdo byl předemnou odešel a za chvíli si pro mě paní P. přišla. Bože, už strašně dlouho jsem nebyla tak nervózní..snad naposledy o prázdninách kvůli brigádě.. Třasli a potili se mi ruce a neustále jsem si hrála s prstýnkem, čehož ona si všimla.. No, to je vedlejší. Terapie obyčejně trvá hodinu. Asi třikrát se mě za tu dobu zeptala, co od ní vlastně čekám, takže jako co jí na tohle říkat, něco jsem řekla no. Pak jsme mluvili o rodině, že na mě naši kašlou, takový ty detaili, že se mě nezeptají na nic, že nechoděj na rodičáky a podobně, pak jsme taky mluvili o alkoholismu a tak.. Když jsem tak povídala o tom svym životě, tak na ní bylo vidět, jak úplně soucitem zavírá oči a jak je tím v podstatě otřesena, že se takový věci dějou (tím ze sebe nedělám chudinku!!) No a vlastně mi řekla, že jsem strašně osamělá, že jediným řešením by bylo odejít z domu, což momentálně samozřejmě není možný, páč jsem na rodičích závislá. A jako dávala mi hrozně najevo, že jsem na tom fakt příšerně! To mi přišlo hrozně neprofesionální.. No každopádně.. Tak jsme teda asi těch 50 minut mluvili a pak mi dala vyplnit dva psychotesty. To mi trvalo tak zhruba dvacet minut, ten druhej byl dlouhej, udělala jsem asi tak čtvrtku a dodělám to příště, šla jsem pak ještě do školy.. Jdu tam zase 3. ledna a pak každej tejden. Takže fajn. Mám z toho asi..celkem dobrej pocit. Jsem zvědavá, co mi řekne na ty výsledky z těch testů. Respektive z toho jednoho hotovýho..

Uf, zase slohovka. Díky, jestli jste si to přečetli. ;) =)* Takže to by bylo, takhle to probíhalo a já si teď potřebuju rozmyslet a ujasnit, jak teďka vlastně zacházet se svym tělem a jídlem..
Mějte hezký večer!
Tess

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ana-friend ana-friend | 11. prosince 2013 v 22:10 | Reagovat

No, myslím,že tyhle špatný dny mam docela často, takže to musim už brát s nadhledem :D.. a myslím,že jsi silná osoba, já bych třeba nikdy dobrovolně k psycholožce nešla a nedokázala bych se o svých problémech s někým bavit:)

2 Abey Abey | Web | 14. prosince 2013 v 15:30 | Reagovat

děkuju moc :)
tak to jsem ráda, že jsi tam už byla. Je škoda, trochu neprofesionálního přístupu, ale hlavní je, aby ti to pomáhalo. Samozřejmě to asi hnedka nebude, ale později snad ano. Chápu, že teď od rodičů nemůžeš odejít, asi to budeš muset zkrátka ještě nějakou dobu vydržet...ale uvidíš, že bude brzo líp...drž se, stojíme tu při tobě:)

3 blondie blondie | Web | 16. prosince 2013 v 16:54 | Reagovat

Když ti ta doktorka pomůže, tak jedině dobře. Tak jako tak, kdyby ti přišel její přístup opakovaně neprofesionální, asi by bylo lepší jít k někomu jinému :-?

4 Vaness . Vaness . | Web | 16. prosince 2013 v 19:34 | Reagovat

Psychotesty už nikdy nechci vidět ...
vždycky mi vyjde tak depresivní sračka až se mi z toho chce brečet .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama