60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 - ?

6. 12.

6. prosince 2013 v 18:39 |  Diary
Zdravím vás, slečny. Nějak se mi nic nchce, ani psát se mi nechce.. O jídlo se teďka vůbec nestarám, nějak na to nemám náladu a je mi nějak všechno jedno.. Doufám, že mi to nemáte za zlé a chápete to. Pravidelně vás čtu, to se nebojte! =)) Děkuju holky, že se mě snažíte v komentářích podpořit, tohle potřebuju, takže vám vážně děkuju..!

Teďka bylo celkem zlý období. Strašně často jsem brečela, to se mi tak prostě stává, ruku mám zas ošklivou..a taky..trošku jsme se chytli se ségrou a ona mi řekla, že bych měla začít chodit k psychologovi.. Ha ha, myslíte, že mě to ještě nenapadlo..? Jistě, že jo. Takže..v pondělí mám školu až od půl desáty..to znamená, že předtím si můžu skočit k prakktický. Stejně mi mají brát krev na přetesty kvůli štítný žláze. Takže ji asi poprosím i o doporučení k psycholožce. Bojím se. Bojím se i jí, páč se mě určitě bude tím svým otravyným hlasem ptát, proč tam jako chci.. a co jí jako vykládat.. Vyhrnu si rukáv a to třeba bude stačit. ;) Co si o tom, děvčata, myslíte?

Je pátek, venku fouká úplně neskutečnej vítr! Ty jo, kdybyste slyšeli, jak to zní u mě v pokoji! O_o Úplně se bojím. A smutný je, že v posteli jsem sama. =( Tenhle víkend se s X neuvidíme, a ano, chybí mi a chci ho vidět. To je fuk, budu se na něj víc těšit. Tenhle víkend je vlastně od velkejch prázdnin první, co se neuvidíme. Zatím jsme se viděli pokaždý. Nevadí. Brzo už budou Vánoce a vánoční prázdniny. Oh, vždyť už je šestýho. neskutečně to letí. O víkendu chci uklízet, takže je vlastně fajn, že mám víkend volnej. Taky potřebuju už začít dělat něco s tou školou..nějaký prezentace na vylepšení a tak..

Doufám, že se máte hezky, u nás pořád není žádnej sníh. =( To mě štve, radši bych brala sníh, než ten hnusnej vítr a déšť..


God, tak strašně depresivní animace, ani nevím, proč ji sem dávám..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama