60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 - ?

Vánoce

26. prosince 2013 v 16:45 |  Diary
Zdravím vás, mé milé slečny! =) Omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala, ale jistě to chápete. Ovšem nebojte, četla jsem vás! To šílenství z Vánoc, všude samé jídlo, práce a rodina. Ale ten největší masakr už snad většina z nás má za sebou. ;)
Jak jste si užili Vánoce? Já si asi nemám ani nač ztěžovat, s jídlem to bylo, tak jak to bylo, na Štědrý den jsem musela večeřet, ale byly to asi jen 4 vidličky slátu a jinak přes den občas nějaké uzobnutí. Včera jsme měli velkou rodinnou sešlost, takže..ehm.. Copak jste dostali k Vánocům? =) Já dostala andluku! =)) Vypadá přesně jako na obrázku níž. Jmenuje se Oskar a musím si ho pořádně ochočit, ještě se mě trochu bojí, ale to chce čas, mám z něj radost. Pořád se jen láduje. =D A pak takový ty klasický věci, voňavku, náušnice, nějaký knížky a tak.. Od X jsme dostala voňavku, kterou jsem si přála a hodiny na zeď, krásný! =)) Pak ještě nějaký drobnosti, takže fajn.
Fu, jsem z toho už unavená, dala bych si ale ještě jednou tak dlouhý prázdniny. =P A kdo ne, že.. Ještě nás čeká Silvestr a třetího mám další terapii..fu..
Jak se máte vy, slečny? =))
Docela by se mi líbil nějakej sníh..to jsem ale naivní..
Mějte se krásně a ozvěte se! =)
Tess
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama