60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 - ?

Leden 2014

..nevim, jak to nazvat..

26. ledna 2014 v 21:45 Diary
Ani nevim, jak ten článek pojmenovat.. Nechci tam psát jen datum, chtělo by to něco zajímavýho..prostě hloubkovýho..
Co to zas melu..


Zdravím vás, holky.. Máte se? Já vím, blog zanedbávám, ale obcházím vás, to vážně.
V pátek jsem zas měla terapii. Napsala mi na papírek nějaký psychitry, v tejdnu bych teda měla někam zavolat. Ale víte co? Já nechci! Já nevim.. Třeba vůbec nic takovýho nepotřebuju.. Vždyť já nevim ani, co mám říkat psychoterapeutce, natož psychitrovi.. Achjo. Nemám ani komu napsat, chápete. Abych se ho zeptala, aby mi řekl svůj názor.. Všem jsem u prdele. Mně je všechno u prdele. Mám takovej pocit, že prostě tam chodím úplně zbytečně, na ty terapie, já už vyčerpala všechny téma a v pátek, až se mě zas zeptá "Tak o čem byste se mnou, Terezo, chtěla dneska mluvit?" Tak jí řeknu, že nevim.. Že už prostě nevim.. Vždyť já to ani nedokážu..mluvit o něčem, co mám v hlavě.. Prostě to nejde.. Minule jsme se do toh tak zamotali..prostě mi nerozumí. Taky jsme mluvili o myšlení, co se týče poruch příjmu potravy, něco jsem řekla a to jsem asi dělat neměla, všechno si to pěkně zapsala..
Chjo..
V pátek máme volno, asi jako každej bych řekla, ve čtvrtek dostaneme vysvědčení a je den minimaturit.. Zítra je poslední den, kdy je možný to elektroncky odevzdat(já už to udělala). Takže.. Seminárku už mám taky svázanou, prezentaci i řeč připravenou.. A jestli mi ty svině u tý poroty nedaj dobrou známku, tak jim rozkopu držky a čus.

Takže asi tak, zase jsem se ozvala, nevím, kdy se zase ukážu. Mějte se holky moc hezky, ať vám jde hubnutí, bruslení, cvičení ať vám nepadaj vlasy, cokoliv..mějte se. Myslím na vás, ne že ne.21.1.

21. ledna 2014 v 20:41 Diary


Zdravím vás, slečny, snad se vám daří dobře, písemky už by měly bejt víceméně za náma, takže. Dozvěděla jsem se, že budu mít jednu čtyřku a to z chemie, jsem nasraná, nechci ji, učitel je blbec, dá nám známky na net na poslední chvíli, aby s tím už nešlo nic děla. Nechci to samozřejmě svádět na něj, je i moje blbost, že něčemu nerozumim, ale stejně..
Srát na školu..
Takže, jak jistě víte, v pondělí jsem byla u praktický. Léky mi samozřejmě nenapsala, dala mi ale doporučení k psychitrovi, ten to posoudí líp, jistě. Dnes jsem jedný psychiričce volala, ale ta bere až od osmnácti, takže nic. Nemůžu se vůbec rozhodnout, komu mám teda volat, takže jsem se ptala bráchy (je doktor, mohl by mít přehled), tak se snad ozve. No a kdyžtak se ještě v pátek poradím na terapii s psycholožkou. Takže to by bylo.
Dneska jsem byla zase v posilce a krásně všechno cejtím, je to fajn pocit. Jen tak dál.

Mějte se, holky, hezky. Líp než já a ať se vám daří!
Tess

Tell me baby what's your story

19. ledna 2014 v 17:09 Diary
Zdravím vás, děvčata. Ano, píšu po dlouhé době, já vím. Omlouvám se vám za to, ale která jste četla můj předešlý článek, víte, že mi nebylo dobře. Ani nevím, jestli mi je líp. Asi jo. Je mi líp, než předtím, ale určitě se nedá říct, že by mi bylo dobře.

V pátek jsem měla terapii, mám ji každej pátek.. Předposlední sezení bylo celkem zajímavý, sice ano, nesnáším otázku "o čem chcete dnes mluvit" nebo "jak vám tedy můžu pomoct". To je prostě divný. Ale předem jsem si vymyslela téma a dokonce nám to zabralo na opravdu celou hodinu a ještě bychom mluvili dál. Říkala mi taky závěry z těch testů. Přečetla mi v tom prostě celou moji osobnost. Že nedůvěřuju lidem, že jsem uzavřená, mám depresivní ladění a podobně. Pochválila mě, že jsem ty testy vyplňovala pečlivě a upřímně. Taky mi to zabralo mrtě času.. Ale to je jedno.
Abych se vůbec dostala k tomu, k čemu chci... Otázka "jak se máte", je tak kurevsky stupidní.. Nechci říct dobře a nechci říct špatně.. Tak prostě řeknu normálně. Pro mě normální stav, já prostě nevím, jak se mám.. Co jí mám vykládat.. No, ale postupem času jsme se dopracovali k tomu..že..mám depresi a potřebuju antidepresiva. C= (ironický úsměv) Skvělý, co? Docela jsem čuměla, i trochu brečela.. Ona, jelikož je magistra, léky předepisovat nemůže. Takže to bude asi následovně. Napsala zprávu, podobnou té lékařské, která je určena mojí praktický doktorce, píše se tam o mým stavu a podobně. Taky tam píše, že by bylo vhodné, kdybych užívala antidepresiva - ty mi musí předepsat lékař. Takže, já zítra za ní, za praktickou půjdu s tou zprávou a buď mi ty léky ona napíše a já budu dál docházet na terapii k nynější psycholožce, nebo mě pošle k psychiatrovi, ten mi je napíše a můžu chodit na sezení k němu, nebo zůstanu u svojí psychoteraputky. Je to složitý a obávám se, že to nenchajá rozhnodnout na mě. Byla bych nejradši, kdyby mi zejtra ty léky npsala a já už se nemusela stresovat zase kvůli jinýmu doktorovi, před Vánoci mi to stačilo.. Zejtra ráno tam teda půjdu..

Fůů.. Jsem ráda, jestli ste si to některá přečetla. Snad to nepíšu zbytečně a opravdu se tu o mě aspoň někdo zajímá. Děkuju.O škole snad ani nemá cenu mluvit, je to tak, jak to je. Známky mi jsou celkem ukradený, není to úplná katastrofa, to určitě ne, ale ani žádná sláva.. Co se dá dělat..
Jím teď normálně. A to mi prosím nevyčítejte..
Ale jdu cvičit. Chci se pořádně zpevnit, chodím teď občas do posilky a už to jde trochu znát.

Mějte se moc krásně, a zítra na mě myslete, ozvu se vám. =))


Fuck everything

13. ledna 2014 v 20:10 Tess
Zdravím vás, mé milé slečny. Prvně se chci moc omluvit za to, že jsem posledních pár dní nepřidala žádný článek. Ale přísahám, že jsem vás pilně četla! Vážně. Jen jsem prostě neměla sílu na to něco napsat, psát komentáře nebo snad i článek.. Všechno je na hovno, s X se furt hádáme, terapie taky nebude žádnej med, škola mě totálně, ale opravdu totálně sere, doma bych to nejradši roztřískala, jím.
Doufám, že se vám všem daří dobře, já jsem momentálně hluboko ve sračkách. Tak si říkám, jestli to má tady ještě cenu, na tom zkurvenym světě.
Mějte se moc hezky, jsem ráda, že tu jste a zase se brzo ozvu!
Tess
7.1.

7. ledna 2014 v 21:13 Diary
Zdavím vás slečny. Dnešek byl hnus.. Až do čtyř jsem vydržela jen na jednom jablku..jenže doma se to zvrtlo.. Do píči.. Pardon. Máti, jak v zimě nechodí do práce (je zahradnice), tak prostě vaří, shit...
Jsem strašnej slaboch a lenoch To se do hajzlu musí změnit!

Jsem ráda, že se tu objevují nové tváře, které chtějí spřátelit, za to jsem ráda. =)

Jsem na sebe naštvaná..


Všechno je zase špatně, ne, necítím se dobře, koho to zajímá..

"Proč bych si teda vlastně s Tebou měla povídat, proč bych Ti měla cokoliv říkat, když Tě to nezajímá, neposloucháš mě a nepamatuješ si to. A pak ještě budeš vyčítat sračky mně.." Aha, tak jo. Oukej.


Mějte se, holky...
Tess

6.1.

6. ledna 2014 v 21:09 Diary
Dělám to nerada, ale musím neaktivní affs smazat. =/ Fakt mě to mrzí, když odejdete bez jediného slova. Ještě jsem věřila, že se třeba některá vrátíte.. Achjo..

Jinak vás zdravím, slečny! Jak jste přežily školu/práci po dlouhý době? Já celkem obstojně.. Zapomněla jsem, jak to tam nesnáším, haha.. ;)
Dnešek byl nějak normální, v podstatě jsem moc nejedla, ale pořád to není dobrý.. No, nemám vám moc co povídat, jen se teda držte a moc nejezte. =)
Pa, Tess
5.1. Konec prázdnin

5. ledna 2014 v 13:40 Diary
Pořád byste mi jenom něco vyčítali..a jako sami jste dokonalý nebo co skara..? Myslíte si, že si svejch chyb nejsem vědoma..? To snad každej, ne. Vy máte kurva co dočinění sami se sebou, tak se furt neserte a nenavážejte do mě! Tím všechno jenom zhoršujete.. Nechte si ty sračky "zamysli se nad sebou.." Mě to nezajímá, já na sobě pracuju, pohár se plní, až přeteče, těšte se na tu smršť. Jak vy na mě, tak já pozdějc na vás. Přesto, že nejsem taková svině.. ;)


Zdravím vás. Těch řádků nad tímo textem si nevšímejte, nic se netýká vás, to jsou hovadiny z mý hlavy. ;) Mám všeho plný zuby.
Takže prázdniny jsou u konce..to je celkem na hovno.. X dnes odjíždí zpět do Prahy.. Ještě se s ním půjdu rozloučit k vlaku.. Příští týden, respektive v pátek má narozeniny, těžko říct, jestli ho sem jeho velmi starostliví rodiče pustěj, abych mu mohla dát aspoň dárky.. Pokud ne, tak tam v sobotu na otočku pojedu já.. Ale fakt jen na otočku.. Spát tam nechci. I přes to, že to vypadá, že po tom roce a půl mě jeo rodiče mají velmi rádi (bez ironie), tak tam z toho nemám dobrej pocit.. Asi už jsem zmiňovala, že se k němu chovají, jak kdyby mu bylo devět.. Ale to je fuk, maj strach no. Ale prostě mi přijde, že si jeho maminka myslí, že jí kradu syna... Tak tam prostě nechci spát.. Ještě by si o mě za rohem něco šuškali.. To nemám za potřebí.
No, ale to je mimo.. V pátek, jak si možná pamatujete, bylo třetího a já měla další terapii.. Z tý psycholožky prostě nemám dobrej pocit. Co jí mám kurva říct na otázku "tak o čem chcete dneska mluvit?" Já nevim jako, pro mě je to hrozně těžký jí tam z fleku něco ze sebe vyplesknout.. Chjo... No, každopádně, dodělávala jsem ten ukrutně dlouhej psychotest a prej mi příště řekne závěry.. Ještě se mě ptala, jestli beru nějaký léky.. Aha. O.o.. Jdu tam zase v pátek. Takže ty výsledky by mohly zaplácnout nějakej čas a kdyžtak už mám nějaký téma. ;;)))


Ještě, že mám aspoň ten blog...


Už potřebuju chodit do školy, abych byla pryč od jídla. A do školy si budu brát málo peněz!! Jen na vodu a autobus! Tak je to nejlepší.. Teď se mi moc nedaří.. Že bych jedla jak čuně, to zas asi ne, ale prostě jím a není to podle mých představ..

Mám v oblíbených několik holek, který jsou už víc jak měsíc neaktivní.. Hrozně mě to mrzí a vůbec je nechci mazat! Jen by mě zajímalo, jestli se ještě vrátěj, nebo co se vůbec děje..

No, já myslím, že už jsem se vykecala až až. Jdu si teda dát pár kiláků se sluchátky v uších.. A pak, budu mít třeba čas, ač bych se měla učit, tak bych si mohla připravit nějaký cvičení. Projdu si, co cvičíte vy a tak. =)
Takže se slečny mějte hezky a ať přežijeme zítřek!!

Tess

2.1.

2. ledna 2014 v 12:42 Diary
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: chléb +máslo a povidla
Večeře: nic
Jiné: trocha chipsů... =/

Tak se mi to nepovedlo..

Ahojte holky. Dneska jsem dlouho spala, protože jsem včera šla spát asi ve dvě. Což pro mě opravdu není zvykem. Nechtělo se mi spát, poslední dobou se mi to stává celkem často.. Ale ten čas, kdy jsem nemohla usnout, jsem využila líp, než jen nudným převalováním v posteli.. Dělala jsem svoji minimaturitní práci. Už se mi to celkem hezky rísuje..
Dneska mi není dobře.. Nechci tady bejt, chci bejt někde pryč a celej den ležet jenom v posteli.. Sama, aby nikde nebyli žádný lidi a žádný zkurvený myšlenky.. Budu se dneska koukat jen na animovaný pohádky a pít čaj..jo..
Večer ještě doplním jídlo. Nejlepší by bylo, kdybych tam mohla dopsat NIC!
Mějte hezký den hubňulky.
Tess

Dneska nebudu brečet, slibuju. Je to přeci bezvýznamný a zbytečný..Trocha inspirace..

1.1.

1. ledna 2014 v 23:51 Diary
Nejde to vydržet.
Proč tu musím bydlet.
Nikdo se mě neptal, jestli tady chci žít.
Nechováš se ke mně jako ke svojí dceři.
Pálej mě oči.
Ani se mi neomluvíš, nikdy se mi za nic neomluvíš. Proč taky..ani mě nezaregistroval, ani si neuvědomuje, že tady bydlím. Bohužel tu bydlím, ano.
Chci pryč. Nechci bejt.
Chci brečet. Ne, nechci. Nejde přestat.
Ani mě nepozdraví.

Zdravím vás, slečny. Tak jaký byl první den v tomto roce? U mě normální.. S jídlem to bylo na prd, už se těším, až zase budu chodit do školy. Myslím, že tam je jednodušší nejíst. Aspoň pro mě. Možná..jak kdy no.. To je fuk.
Dnes jsem byla s X na novoročním ohňostroji. Bylo to hezký..
Prázdniny se celkem krátí.. To není moc dobrý. Tím myslím, že zas bude škola a nebudu s X. Achjo..
Jsem nechutný čuně, mám víc než 56 kilo.. Takhle to nejde. Musím se vzchopit.
Takže..do konce ledna..uummm... Do konce ledna budu mít...kolik kilo? Nechci si dávat příliš vysoký cíle.. Musí to být dosažitelný, ale zas to nesmí být prkotina a lážo plážo.. Takže.. Do konce ledna budu mít 53 kilo. Tak.
Nemám už chuť nic psát..není co.. Mějte se moc hezky, slečny moje hubnoucí. Doufám, že jste do tohoto roku vstoupily pravou nohou.Pár bodů do toho dalšího roku..
 • hubnout!!
 • starat se o Oskara, ochočit si ho, popřípadě si během roku pořídit další andulku
 • být milá na X
 • nevzít do ruky žiletku
 • nekašlat na školu
 • hubnout!!
 • zhubnout do prázdnin do plavek
 • tolik nežárlit
 • chodit na naplánované terapie
 • zvládat lépe stres
 • být upřímná do míry, kdy to člověka příliš neraní
 • nelhat, nevymýšlet si
 • mít svou hrdost
 • chodit spát tak, abych neměla tak velký problém se vstáváním do školy
 • hubnout!!
 • nenechat nikoho přijít na můj blog
 • neprozradit se

Tess