60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 - ?

Tell me baby what's your story

19. ledna 2014 v 17:09 |  Diary
Zdravím vás, děvčata. Ano, píšu po dlouhé době, já vím. Omlouvám se vám za to, ale která jste četla můj předešlý článek, víte, že mi nebylo dobře. Ani nevím, jestli mi je líp. Asi jo. Je mi líp, než předtím, ale určitě se nedá říct, že by mi bylo dobře.

V pátek jsem měla terapii, mám ji každej pátek.. Předposlední sezení bylo celkem zajímavý, sice ano, nesnáším otázku "o čem chcete dnes mluvit" nebo "jak vám tedy můžu pomoct". To je prostě divný. Ale předem jsem si vymyslela téma a dokonce nám to zabralo na opravdu celou hodinu a ještě bychom mluvili dál. Říkala mi taky závěry z těch testů. Přečetla mi v tom prostě celou moji osobnost. Že nedůvěřuju lidem, že jsem uzavřená, mám depresivní ladění a podobně. Pochválila mě, že jsem ty testy vyplňovala pečlivě a upřímně. Taky mi to zabralo mrtě času.. Ale to je jedno.
Abych se vůbec dostala k tomu, k čemu chci... Otázka "jak se máte", je tak kurevsky stupidní.. Nechci říct dobře a nechci říct špatně.. Tak prostě řeknu normálně. Pro mě normální stav, já prostě nevím, jak se mám.. Co jí mám vykládat.. No, ale postupem času jsme se dopracovali k tomu..že..mám depresi a potřebuju antidepresiva. C= (ironický úsměv) Skvělý, co? Docela jsem čuměla, i trochu brečela.. Ona, jelikož je magistra, léky předepisovat nemůže. Takže to bude asi následovně. Napsala zprávu, podobnou té lékařské, která je určena mojí praktický doktorce, píše se tam o mým stavu a podobně. Taky tam píše, že by bylo vhodné, kdybych užívala antidepresiva - ty mi musí předepsat lékař. Takže, já zítra za ní, za praktickou půjdu s tou zprávou a buď mi ty léky ona napíše a já budu dál docházet na terapii k nynější psycholožce, nebo mě pošle k psychiatrovi, ten mi je napíše a můžu chodit na sezení k němu, nebo zůstanu u svojí psychoteraputky. Je to složitý a obávám se, že to nenchajá rozhnodnout na mě. Byla bych nejradši, kdyby mi zejtra ty léky npsala a já už se nemusela stresovat zase kvůli jinýmu doktorovi, před Vánoci mi to stačilo.. Zejtra ráno tam teda půjdu..

Fůů.. Jsem ráda, jestli ste si to některá přečetla. Snad to nepíšu zbytečně a opravdu se tu o mě aspoň někdo zajímá. Děkuju.O škole snad ani nemá cenu mluvit, je to tak, jak to je. Známky mi jsou celkem ukradený, není to úplná katastrofa, to určitě ne, ale ani žádná sláva.. Co se dá dělat..
Jím teď normálně. A to mi prosím nevyčítejte..
Ale jdu cvičit. Chci se pořádně zpevnit, chodím teď občas do posilky a už to jde trochu znát.

Mějte se moc krásně, a zítra na mě myslete, ozvu se vám. =))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ana-friend ana-friend | 19. ledna 2014 v 19:04 | Reagovat

Přeju pevné nervy u doktorky, a myslím, že i když antidepresiva nezní dobře, tak se ti alespoň uleví :) .. tak trochu ti závidim, že chodíš k terapeutce, už jsem o ní taky přemýšlela, ale nemam na to odvahu. Tak se drž a držím palce:))

2 ana-friend ana-friend | 19. ledna 2014 v 19:51 | Reagovat

To je to, vždycky tě musí nékdo k něčemu takovýmu nějak popohnat.Budu nad tím přemýšlet.A přeji ti aby ses už cítila dobře'))

3 new-rika new-rika | 20. ledna 2014 v 12:57 | Reagovat

za to že ješ normálne sa predsa ospravedlňovať nemusíš :D držím palce s posilkou :) no hlavne sa neboj, určite to všetko zvládneš! ty o tom možno nevieš, ale si silná! :)

4 Theresa Theresa | Web | 20. ledna 2014 v 16:17 | Reagovat

Přeju pevné nervy. Já když jsem byla u psychologa..nelíbilo se mi to.Nevím..drž se

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama