60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 - ?

Březen 2014

Tak co sakra...

11. března 2014 v 20:31 Tess
Zdravím vás, dnes podruhé. Dneska jsem to totálně, ale totálně posrala.. Nemá cenu psát, co jsem jedla, byla toho spousta. Horší je, že já prostě nevím, co mám dělat. Já prostě nevím, jestli chci hubnout. Chci, samozřejmě, ale tím, že mi to nejde, tak se hrozně rychle vzdávám. Já to vím, nemám vůli, to mi říkat nemusíte. Taky nechci, abyste si myslely, že jen chci, aby mě někdo litoval, ale o to přece vůbec nejde.. Chvíli chci hrozně moc nejíst, chci hrozně moc hubnout, ale jinou chvíli chci bejt zas normální, normálně jíst a nenechat se tím ovládat.

Všechno je teď špatně.

Tess

11. 3.

11. března 2014 v 8:44 Diary
Zdravím vás, slečny. Včerejšek celkem ušel. Do pěti, než jsem přijela domů, jsem snědla jen jedno jablko. Pak doma jsem teda ještě něco snědla, to už ale nemuselo být.. =/ Nevadí. Polykám tabletky chromu, tak snad to k něčemu bude.

Venku už je tak hezky. Úplně na procházky a různé sportování. Vzhledem k bolesti kyčle a nedostatku času kvůli škole to pro mě není prakticky možný..

Takže, zvážila jsem se. Čeklala jsem, že to bude hrší, bylo tam 56,3, jsem ráda, protože vím, že jsem nedávno měla víc. Ne, nejsem ráda, i tak je to hrozný.. Jen klid, to půjde dolů. C= To je jasný.

Takže to je asi tak vše, já se budu držet a vy se taky držte.
Tess


9. 3.

9. března 2014 v 21:36 Diary
Dobrý večer, slečny. Máte se? Mně končí prázdniny a zas začíná ta urputná škola.. No, i o prázdninách jsem dělala věci do školy a to né málo..takže je to vlastně jedno. Už chci velký prázdniny. Ale od tý doby, co jsem s X (už jsem s ním zažila dvoje velký letní prázky), tak mi utíkají hrozně rychle. Ty dva měsíce mi přijdou málo..

Asi jsem se rozhodla, že se do hubnutí zase plně položím. Zítra ráno se zvážím, abych mohla nahoře v liště přepsat svoji váhu, protože ta se určitě o minimálně dvě kila zvedla. A to je kurva špatný! To přece nejde, abych si jen tak žila a tloustla. To musím zastavit. Není to jednoduchý, ale není to nezvládnutelný. A proto čekám, že mě podpoříte. Žádný takový, že mi budete chválit hrozný jídelníčky. Pěkně natvrdo! ("děláš si srandu, tohle, že jsi snědla? Tak to se běž zahrabat..")

Strašně moc se bojím toho, že to nezvládnu, že nemám vůli a vůbec všechno! Ach bože, kolik takových marných pokusů už bylo, tak proč by mi to teď mělo vyjít? Dost! Nech toho, mozku.. Nechci bejt přece tlustá.. (ale co když tohle není správný? Co když je to všechno špatně?)
Fuck it!

Dnes odjel X. Ach bože, on tak hrozně přibral.. Ani nevím, jestli už jsem to tu zmiňoval někdy.. Když jsme spolu začínali chodit, což je skoro dva roky zpět, byl hezkej, štíhlej.. Nabral 15 kilo.. Dokážete si to představit? Já už jsem skoro zlá, ale to nejde prostě.. Ne, že by byl obézní, to ne.. Má velký nohy a taky se mu to ukládá na bocích a břichu. Když jsem mu počítala BMI, měl samozřejmě nadváhu.. Chodí 3x týdně do posilovny, ale to mu příliš na váze neubere.. Vždy, když o tom chci mluvit a poradit mu, že by se měl líp stravovat, tak se spíš urazí.. A to nejsem zlá! To je jedno..vadí mi to.

Už brzo bude hezky a já přece chci nosit kraťasy. Ale s mýma nohama? ;) ha ha.. Musim musim musim musim zhubnout!!

Fuu. Zejtra to začíná. Držte mi palce, ať nepohořím a ať si vůli posílím a ne naopak shodím ještě dolů. Pokud byste měli nějaký rady, opravdu efektivní, klidně pište, budu ráda. =)
Mějte se krásně, dobrou noc!!
Tess
"Holiday"

4. března 2014 v 20:20 Diary
Děvčátka děvčátka.. Celý týýýden jsem nic nepsala. Stydím se, vážně. Ale neměla jsem čas a navíc tu byl celý minulý týden X, taže když jsem nebyla ve škole, tak jsem odpoledne byla s ním a pak doháněla, Prostě psát nešlo.
Teďka mám prázdniny já, od neděle do dnes jsem hlídala sestře holčičky, zbožňuju je. A teď už mě opět čekaj věci do školy. To byste nevěřily, kolik nám toho zas dali! Šílený! To si zase prázdniny užiju.. (jako bych snad měla nějaký kamarády, se kterejma bych je strávila)

Jsem tlustý prase. Žádná novinka..

Ani nechtějte vědět, kolik já teď vážím.

Jsem líná, ano. Nejsem schopná něco dělat!

Divný stavy, kdy nechcete bejt na žádnym místě, jenom byste brečely a litovaly se. Oh.

Zase sračky, pardon.

No, to je tak vše, co bych vám chtěla povědět. Děkuju vám všem za vaši podporu, vážím si jí a když si večer v posteli na telefonu přečtu nějaký hezký komentář, je mi líp. Vážně. Děkuju.

Tess