60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 - ?

9. 3.

9. března 2014 v 21:36 |  Diary
Dobrý večer, slečny. Máte se? Mně končí prázdniny a zas začíná ta urputná škola.. No, i o prázdninách jsem dělala věci do školy a to né málo..takže je to vlastně jedno. Už chci velký prázdniny. Ale od tý doby, co jsem s X (už jsem s ním zažila dvoje velký letní prázky), tak mi utíkají hrozně rychle. Ty dva měsíce mi přijdou málo..

Asi jsem se rozhodla, že se do hubnutí zase plně položím. Zítra ráno se zvážím, abych mohla nahoře v liště přepsat svoji váhu, protože ta se určitě o minimálně dvě kila zvedla. A to je kurva špatný! To přece nejde, abych si jen tak žila a tloustla. To musím zastavit. Není to jednoduchý, ale není to nezvládnutelný. A proto čekám, že mě podpoříte. Žádný takový, že mi budete chválit hrozný jídelníčky. Pěkně natvrdo! ("děláš si srandu, tohle, že jsi snědla? Tak to se běž zahrabat..")

Strašně moc se bojím toho, že to nezvládnu, že nemám vůli a vůbec všechno! Ach bože, kolik takových marných pokusů už bylo, tak proč by mi to teď mělo vyjít? Dost! Nech toho, mozku.. Nechci bejt přece tlustá.. (ale co když tohle není správný? Co když je to všechno špatně?)
Fuck it!

Dnes odjel X. Ach bože, on tak hrozně přibral.. Ani nevím, jestli už jsem to tu zmiňoval někdy.. Když jsme spolu začínali chodit, což je skoro dva roky zpět, byl hezkej, štíhlej.. Nabral 15 kilo.. Dokážete si to představit? Já už jsem skoro zlá, ale to nejde prostě.. Ne, že by byl obézní, to ne.. Má velký nohy a taky se mu to ukládá na bocích a břichu. Když jsem mu počítala BMI, měl samozřejmě nadváhu.. Chodí 3x týdně do posilovny, ale to mu příliš na váze neubere.. Vždy, když o tom chci mluvit a poradit mu, že by se měl líp stravovat, tak se spíš urazí.. A to nejsem zlá! To je jedno..vadí mi to.

Už brzo bude hezky a já přece chci nosit kraťasy. Ale s mýma nohama? ;) ha ha.. Musim musim musim musim zhubnout!!

Fuu. Zejtra to začíná. Držte mi palce, ať nepohořím a ať si vůli posílím a ne naopak shodím ještě dolů. Pokud byste měli nějaký rady, opravdu efektivní, klidně pište, budu ráda. =)
Mějte se krásně, dobrou noc!!
Tess 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rose Rose | Web | 10. března 2014 v 22:09 | Reagovat

nikdo nechce být tlustý... a my ještě víc ne :D
jo - jaro = kratasy, takže musíme máknout!!!
jsme tu s teboou ;) drž se keep going..

2 Ko Ky Ko Ky | Web | 11. března 2014 v 5:31 | Reagovat

jsem tu s tebou,kdyby jsi cokoliv potřebovala,můžeš se na mne obrátit ;)
nikdo,nechce být tlustý a kdo říká,že mu to nevadí,tak svým způsobem trochu lže
to jaro je moc krásné,jsem zvědavá,jak se to bude vyvíjet dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama