60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 - ?

Duben 2014

I am sorry...

1. dubna 2014 v 8:24 Tess
Co říct...jen se prostě omlouvám za tu obrovskou neaktivitu. Má to vůbec cenu, se omlouvat? Nevím, to je fuk. Omlouvám se.
Bylo špatný období, to jste mohly vyčíst z posledního článku, že asi něco není úplně v pohodě. Už je to dlouho, už ani nevím, co se za tu dobu událo. Asi spousta věcí. Hubnout už nebudu. Teda aspoň ne přihlouplým hladověním. Cvičím teď Jill, baví mě to a myslím, že to má význam.
S X to občas bejvá celkem krušný a já mám občas strašný stavy a nutkání napsat Davidovi (nevím, jestli jsem se o něm někdy zmiňovala, spíš ne, když jsem loni v září byla v Anglii, tak s námi jela jedna škola z Prahy, on byl od tamtud, v Anglii jsme se víc než skamarádili a se mnou se to pořád táhne. Odstranila jsem si ho z přátel, abych na něj nemusela koukat, ale ani nevíte, jak obrovská je touha mu napsat. Jenže rozum mi říká, že to dělat nemám, že se vše pokazí...achjo..)
S X jedeme v létě k Balatonu, už máme zarezervovanou chatu. (Snad spolu ještě budeme, haha, trocha sakrasmu..)
Co vám mám dál říkat..už mi pár lidí říkalo, ať někoho kontaktuju, ať se někam k psycholožce objednám..já na to ale prostě nemám. To nejde. Bojím se, že to nepotřebuju, že nemám co říkat, že to zas bude traumatizující. Jedno velké ACHJO.

Oběhla jsem vás, holky, vím, jak na tom jste. Snad se vám daří. Já se tu ještě objevím, tak budu ráda, pokud zůstanu ve vašich SB. Jste moje.
Mějte se hezky,
vaše Tess