60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 - ?

Květen 2014

27. 5.

27. května 2014 v 8:33 Diary
Zdravím vás. Snad se máte dobře. U mě asi normální.. Mám takovou smutnou náladu. Achjo, potřebuju, aby mě někdo obejmul, ale nechci obejmout od X. Nevim co psát. Já nevím, asi potřebuju nějakou změnu..změnu ve vztahu? Po dvou letech? Když už máme naplánovanou dovolenou? Když ho asi pořád mám ráda, jen mi prostě občas leze krkem? To nejde, nemůžu se s ním rozejít, protože bych to bez něj nezvládla. Já jen..potřebuju zase cítit tu intenzivní lásku. Vědět, že mě někdo chce. Jenže mě nikdo nechce. Kdyby mě někdo chtěl, dalo by se o tom uvažovat.. Jenže..bože, co zas melu..
Nic, určitě už jste to někdy zažily, takovej vztah, když už si přestáváte být jisti, ale na druhou stranu víte, že byste to bez toho druhýho nevydržely.. Kdyby on se aspoň snažil.. Myslí si, že když už jsme spolu tak dlouho, že už se nemusí nijak snažit si mě získat, pečovat o sebe, myslí si, že mě má jistou.. Pf.. No nic..
Stále cvičím, nebojte.
Už asi nemám o čem psát.. Mějte se hezky
Ach bože, jak ráda bych zase propadla tomu všemu, všem těm depresím, tomu skrývání se, uzavírání se, smutku, do toho světa.. Chybí mi, chybí mi ten pocit rozřezaný ruky. Myslím to vážně. Je mi to už všechno jedno. Chci ten pocit. Cítit to, vidět to. Být tou holkou, jako řed pár lety, tajemnou, nemocnou.
Tess
21. 5.

21. května 2014 v 21:02 Diary
Zdraím vás! Dnes je fajn den, venku je hezky a já mám celkem fajn náladu. X udělal maturitu. Takže teď má prázdniny a pak snad nastoupí někam do práce. (je z něj ajťák, kdyby vás to zajímalo) To znamená, že teď spolu budeme dlooouho. Dá si prázdniny a pak by asi od září chtěl pracovat, no, tak uvidíme.
Taky máte radost z toho super počasí? Krom toho, že v autobusech se nedá vydržet, je to fájn. =)
Každej den teď cvičím, takže tak.
Děkuju vám, holky, za tu podporu, co se týče té psychologie. =) A na ten tábor snad pojedu, už se mi ozvali ohledně školení, je to přesně za měsíc na víkend, pak se uvidí.
Tak jo, to bylo jen tak ve zkratce, mějte se krásně a užívejte hezkého počasí!
Tess18. 5.

18. května 2014 v 11:59 Diary
Zdravím vás, slečny! =) Snad se máte krásně! =) Jak jste si mohly všimnout, moje SB se hodně zúžily.. Je mi to líto, ale byly neaktivní třeba od února. Pořád je mám ale v hvězdičce a budu kontrolovat, zda se aspoň ozvou a napíší důvod, nebo tak. Dělám to tak vždy. =) Nemám ráda, když o těch holkách nevím. Prostě..když někoho čtete, víte o něm, přece pak nemůžete jen "zavřít křížkem" ..
Včera jsem cvičila asi třičtvrtě hoďky a konečně cítím i zádový svaly. =) Konečně už taky máme doma rotoped, tak budu jezdit a spalovat. =) Těším se na to.
Dnes jsem posílala životopis a motivační dopis na jeden dětský tábor. Je to na lektora, tak třeba to vyjde, ráda bych o prázdninách na jeden turnus za těma dětma jela. A navíc by mi to pak pomohlo i na přijímačky na psychologii (haha) ! Ne, musím si věřit, už jsem si stáhla i doporučenou četbu k přijimačkám. Strašně si to přeju a chci pro to udělat všechno.
Kdyby to nevyšlo na tomhle táboře, tak mám ještě něco v záloze. Já vím, že už je květen, ale nějak jsem se odhodlala až teď..
Během příštího týdne budu mít novou andulku! =) Už mám pro ni připravenou klec, ale ještě nevím jméno. Ochočím si ji a pak bych je mohla zkusit dát dohromady s Oskarem, ale těžko říct, jestli se snesou.
No nic, abych zase nepsala hovadiny.. Mějte se hezky a užívejte ještě kousek neděle, příští týden bude krásné počasí, tak se snad těšíte! =) Mějte se krásně
Tess

Jsem strašně smutná, že nemůžu chodit běhat.. Stačí mi, že chodím pěšky ze školy a ta kyčel už mě bolí.. =//

Celkem dobrý plán na cvičení, já vždy udělám ten daný den a pak si k tomu dám ještě další cviky, aby to mělo nějaký efekt. =)

15. května

15. května 2014 v 13:10 Tess
Achjo holky...hrozně mě mrzí, že jsem se na ten blog tak vykašlala. Nebylo to ani záměrně. Prostě to jen..nešlo..
Nemá cenu se omlouvat, tak to prostě chodí, každá z vás to jistě někdy zažila.
Co se událo za tu dlouhatánskou dobu, co jsem tu nebyla? Ani nevím.. Je to víc než měsíc.
Bylo mi zle, co se týče psychický stránky.. Haha, jak překvapivý.. To je fuk, byly to šílený stavy, nevěděla jsem, co dělat, každodenní černý myšlenky. Teď je mi asi zase líp. Pořád se to střídá. Ale když si pak píšete s kamarádkou, prostě je vám blbě a jen napíšete, že vám není dobře, s tím pocitem a doufáním, že vás pochopí a nakonec vám všechno akorát vyvrátí, že nemám důvod bejt smutná..taková sračka.. Přeci nejde ani o to, jestli ten důvod mám, do prdele to je jasný, že ho mám! Ale jde o tu nemocnou duši, nebo co.. Achjo.
Mám snad psát o hubnutí..? Moje myšlení je v tomhle hodně rozporuplný.. Cvičila jsem tu Jill, pak, když mi nebylo dobře, tak si asi dokážete představit, jak mý dny vypadaly.. Ne? Tak si někde najděte, jak se chová člověk s depresivním emočním laděním.. (To mi milá psycholožka napsala do zprávy ;) ) ... No nic. Takže, co se týče jídla, tak to bylo doost na hovno. Co si budeme povídat, vyšplhala jsem se na hnusných 58 kilo.. Nevím, možná, jak jsem se zpevníla, tak jsem nabrala aspoň trochu svaly, těžko říct, neměřila jsem se, abych to posoudila..
Teďka jsem skoro celý týden doma, protože mi je blbě, v pondělí jsem musela jít ze školy dřív, jak mi bylo hrozně. No a počítám, že zejtra do tý školy taky nepujdu.. Co se dá dělat. Pozitivní ale je, že mám teď asi 56 kilo, jak skoro nejím. =D

O čaroďkách jsem, překvapivě, nebyla s X, šla jsem ven s bývalými spolužáky, bylo to fajn. Odreagovala jsem se, uvolnila..

Chtěla bych na blog dál psát, budu cvičit a budu ráda, když ten blog bude někdo číst.

Pro představu sem můžu dát nějaké fotky, abyste viděli, jak hrozně vypadám..haha. Hlavně se nelekejte..
Mějte se krásně, Tess