60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 - ?

Srpen 2014

19. 8.

19. srpna 2014 v 11:09 Diary
Zdravím vás, dámy. Víkned byl jedním slovem strašný. Jela jsem s X, bráchou a ještě pár lidma na vodu a to stravování bylo fakt šílený.. Co se dá dělat, aspoň jsem se nějak hejbala pak na lodi.. Když jsem přijela, zvážila jsem se a bylo tam 58,4, takže dobrý! Byla jsem neskutečně unavená, ve stanu jsem se skoro vůbec nevyspala, tak jsem to ještě doháněla.. Pořád se ale necítím vyspale.
Dnes jsem zatím nic nejedla, není mi moc dobře. Bylo by fajn, kdybych dala hladovku. Odpolko mám sraz s holkama ze třídy, no..
Za chvíli do školy, achjo..
Ani nevím, co psát.
V sobotu máme rodinnou akci, to zase bude jídla! Budu se ovládat, don´t worry.
Mějte se hezky slečny, užívejte pár poslednch dní!
Tess
11. 8.

11. srpna 2014 v 21:38
Zdravím vás, princezny. To je šílený, už je jedenáctýho..ach jo.. Prázdniny skoro v čudu.. Brzo zase začnou ty strašný dny ve škole, bože..
No nic, včerejšek byl, co se týče jídla, celkem v pohodě. Jídla nebylo nejmíň, ale ani nejvíc a utěšila jsem se tím, že jsem byla na kole, netuším kolik kiláků, ale když jsem jela zpět, píchla jsem a dobrý tři kiláky jsem musela jít pěšky. =D Takže.. Pak jsem ještě plavala a večer dvacet minut pořádně cvičila. Dneska už to bylo horší.. Jídla bylo poněkud víc, celej den jsem byla s X, tak to nějak nešlo, navíc venku pršelo, tak se ani nedalo jít ven, ale samozřejmě mě ještě čeká cvičení! Na váze dnes bylo 58,8, já vim, že to vůbec nic neznamená, že ty první dny jdou znát jen proto, že to jídlo uberu, ale prostě to půjde dolů!
Dneska byl ten den, kdy se mi chtělo jen ležet v posteli.. To už se mi dlouho nestalo. Nebo možná stalo, ale neměla jsem vůbec prostor na to si jít lehnout..
V předešlém článku jsem se úplně zapomněla zmínit, že jsem byla i na táboře jako instruktorka, takže vlastně jsem se fakt nezastavila.
No, to je asi všechno, snad se vám všem daří a snažíte se! =)

Vím, ještě jsem vám slíbila fotky od Balatonu, tak tady nějaké máte.
Tess

TLUSTOPRDKA

9. srpna 2014 v 14:57 Tess
A dost. Název článku mluví za vše. Nechala jsem to zajít až příliš daleko, kurevsky daleko. Chce se mi ze sebe vážně zvracet, nechutná tlustá, fuj. Tohle musí zkončit! Do háje! Fuuu, jen klid. To bude dobrý, to zvládnu..
Obdivuju, jestli tohle ještě někdo čte. Nebyla jsem tu tak dlouho.. Omlouvám se.
Ale i přes to všechno..musíte mi pomoct. Budu cvičit jak nikdy, dnes jsem si dala dost náročnou půl hodinu a ještě mě čeká kolo na dvě hodiny! Takže to půjde! Potřebuju se ovládat s jídlem, jenže ta moje zkurveně slabá vůle! Já vím, že je to na mně, ale já fakt nevím, co s tím.. Fuu, ještě je čas do začátku školy, já budu hubená kurva!
Budu hubená. Budu hubená. Budu krásně hubená. Budu kurva hubená. ... !!!!!!!

Chci to zpátky, zvážit se a vidět i minimální pokrok, motivace je pak mnohem větší, ale do hajzlu jak posílit tu vůli! Fuck..
Já to zvládnu! Takhle to nejde, nesnášim se.
Určitě vás zajímá, kam až jsem to dotáhla.. Napíšu vám míry, váhu, všechno..ale varuju vás, bude to šok!

Dost negativní článek, haha.. Ne asi..

Víc jak půlka prázdnin už za náma, to je šílený.. Ale že bych se nudila, to se říct nedá. Včera jsem se vrátila z Maďarska, byla jsem s X a ségrou (a samozřejmě jejím manželem) u Balatonu, až na to počasí, který se ne úplně vydařilo, to bylo dobrý. Třeba vám sem hodím nějakou fotku pak (klidně i se mnou, ať vidíte, jak hrozně na tom jsem..) V červenci jsem dva týdny hlídala neteř, zbožňuju jí. A asi s X ještě pojedeme na tejden do Prahy, takže.. Pak zase ta posraná škola... Bože.
Doufám, že i vy si užíváte prázdniny jak jen nejvíc to jde!
Nebudu vás už nudit zdlouhavým psaním, teď k tomu nejdůležitějšímu a to jsou ty míry a váha..

Moje váha se vyšplhala na 60 kilogramů. Je to nechutně odporný a je mi z toho na blití.

A míry..

Prsa: 91,5 cm
Zápěstí (levá ruka): 16,5 cm
Pas: (nezatahuji, jsem uvolněná a vydechnutá): 74,5 cm
Boky: 87 cm
Zadek: 99 cm
Stehno (v nejširším místě): 58 cm

Na blití na blití na blití!! Mám zhruba 20 dní do začátky školy a ty míry budou u většiny minimálně o dva centimetry menší! Já vím, že je to málo, ale já chci pokrok, chci motivaci a radši si nebudu dělat marný naděje, nedokážu odhadnout, jak moc za takovou dobu dokážu zhubnout, ale v každym případě něco shodím do háje! A vy mi koukejte pomoct! =D
Děkuju..

Mějte se krásně, projedu, jak na tom jste vy a pokusím se vrátit do těch kolejí, které mě zavedou ke štíhlosti..

Vaše Tess