60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 - ?

Podzim

26. října 2014 v 19:48 |  Tess
Zdravím vás. Zase po dlouhé době, to už snad ani není nutný zmiňovat. Škola škola škola škola.. A kde mám brát čas na svý věci? Jó, já vím, někde by se najít dal..
Byla jsem teď docela dlouho nemocná, nejdřív mi bylo blbě od žaludku a pak taková ta klasická chřipka. Ale pořád jsem se držela a chodila do školy. Za to se musim pochválit, ale cvičit jsem schopná nebyla.. Takže jsem měla takovou menší pauzu, ale už je to pryč, trochu pořád kašlu, ale to už je jedno. Zase jsem začala cvičit a je mi fajn, dělá mi to radost a potřebuju to. =)
Nedávno jsem se měřila a byl rozdíl! Vuhů! Všude asi dva cenťáky za cca měsíc a půl. Takže jedu dál.

Je to už pár týdnů, co chodím na rehabilitace k jedný skvělý doktorce, to je to, co jsem těch několik let na tu kyčel potřebovala. O mnoho se to teď zlepšilo, sice je to celkem daleko od mýho bydliště, takže trávím tak hodinu tam hodinu zpět vlakem, ale to nevadí, využívám toho ve volným čase, když nemám školu, takže nezameškávám. Už jsem byla u několika ortopedů, ale až ona mi byla schopna pořádně říct, o co vůbec jde, proč to je, jak to bude a tak podobně. Mám mírnou skoliozu a bude se to dost zhoršovat, ale s tím cvičením, správným držením těla se to bude dát zvládnout.

Užívejte si podzim, snad i nějaké to sluníčko. =)

Pokud tu ještě někdo je, tak se mějte hezky a ať se daří =))
Tess


Pročítala jsem různé blogy, na které jsem narazila, pročítala jsem i svoje starý články..hrozně mě to rozesmutnilo. Jo, na jednu stranu rozesmutnilo, ale na druhou stranu..ani nevím, nemám pro to dostatečně vystihující slova..všude takovej smutek, beznaděj, samý propasti, černý díry..
Pamatuju si, když mně bejvalo hrozně, teď je mi v tom případě asi líp.. Je mi dobře. Nebo není?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nana Nana | 27. října 2014 v 18:59 | Reagovat

To s tou kyčlí je fajn. Konečně něco (znám ten pocit, když tě něco trápí a teprve několikátý doktor opravdu ví, co s tím :D)...
A podle tvých článků je ti MNOHEM líp. Když jsem to četla, až jsem nechtěla věřit, že jsi to opravdu ty (tím tě samozřejmě nechci nijak urazit). Pamatuju si tvoje staré články, z těchto nových mám úplně jiný pocit... lepší, samozřejmě. Možná jsi tím ještě nejsi jistá, ale můžu ti potvrdit, že na mě tvoje články dělají jiný dojem. Jsem za tebe samozřejmě ráda :) Doufám, že to tak bude pořád :)

2 Ko Ky Ko Ky | Web | 28. října 2014 v 11:03 | Reagovat

To je dobře, že se to s tou kyčlí lepší. :)
Taky mě cvičení nakopává a když vidím výsledky, tak o to více:)
Moc pěkné fotky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama